ХОЛОДИЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ

Якщо ви є власником магазину, підприємства або навіть невеликого продовольчого кіоска, вам не обійтися без високоякісного холодильного обладнання. У нас ви зможете придбати холодильне обладнання різного класу та призначення.

Для торгових залів і невеликих точок фаст-фуду вам підійде среднетемпературноє холодильне та морозильне обладнання (холодильні вітрини, гірки-регали, холодильні та морозильні шафи, морозильні скрині) зі скляними дверима та стулками.

Таке обладнання вдало поєднує в собі функції зберігання і демонстрації товару покупцеві.

Також холодильні шафи, морозильні скрині можуть виконувати рекламну функцію , тому що є можливість розміщення на них банера або реклами.

Для підприємств, кафе, барів і складів, де потрібне тривале зберігання швидкопсувних продуктів, без необхідності їх демонстрації покупцеві, краще підійде низькотемпературне обладнання  з глухими дверима та стулками. До такого обладнання відносять морозильні шафи, скрині, бонети і використовують  для зберігання напівфабрикатів, риби, м’яса і тд.

Також у сфері інтересу сучасного бізнесу – кондитерське обладнання (шафи та вітрини). Крім функціоналу, в таких вітринах і шафах серйозний упор робиться на дизайн, тому що треба не тільки добре зберегти різноманітні смаколики , але й представити их в найкращому світлі покупцеві.

ВИБЕРІТЬ ЦІКАВИЙ ДЛЯ ВАС РОЗДІЛ