ПЕКАРНЕ ОБЛАДНАННЯ

В даному розділі представлено  професійне пекарне обладнання для хлібопекарень, промислових цехів, кафе, невеликих торгових точок-піцерій та інше.

Все обладнання сертифіковане і функціонує в рамках одного виробничого циклу.

За його допомогою ви зможете практично повністю автоматизувати своє виробництво і значно підвищити швидкість виготовлення продукції.

Мукопросіювач видалить з борошна усі сторонні домішки і збагатить його киснем. Тістомісильник замісить тісто різної консистенції і в необхідній кількості, а тісторозкатувальні машини сформують заготовки потрібної форми.

Представлені печі дозволять випекти вам піцу (печі для піц), широкий асортимент житньо-пшеничних сортів хліба, бублики, сушки (печі подові та ротаційні) та інше. У нашому асортименті представлені, як великі габаритні печі для виробництва, так і малогабаритні моделі «міні», які можуть використовуватися в невеликих кафе і точках фаст-фуду і horeca.

Отримати консультацію щодо будь-якої представленої моделі, ви завжди можете як по телефону, так і зв’язавшись з нами через форму на сайті. Наша професійна команда підбере вам все необхідне обладнання для вашого бізнесу, доставить і допоможе з його установкою.

ВИБЕРІТЬ ЦІКАВИЙ ДЛЯ ВАС РОЗДІЛ