Маркети от 400м²

Якщо ви є власником магазину, підприємства або навіть невеликого ларька, вам не обійтися без високоякісного холодильного обладнання. У нас ви зможете придбати холодильне обладнання різного класу і предназначенія.

Для торгових залів і невеликих точок фаст-фуду вам підійде среднетемпературноє холодильне обладнання (холодильні вітрини, гірки, шафи) з температурним діапазоном від 0 до + 10 ° С. Воно вдало поєднує в собі функції зберігання і демонстрації товару покупцеві. Також може виконувати рекламну функцію (є можливість приміщення банера або реклами).

Для підприємств, кафе, барів і складів, де потрібне тривале зберігання швидкопсувних продуктів, без необхідності їх демонстрації покупцеві, краще підійде низькотемпературне обладнання (від -5 до + 5 ° С). До нього відносяться: морозильні шафи, ларі і бонети. Воно призначене для зберігання напівфабрикатів, риби, м’яса і тд.

Також у нас представлено і кондитерське обладнання (шафи та вітрини). Воно не тільки добре збереже ваш товар, але і представить його в найкращому світлі покупцеві. Крім функціоналу, в таких вітринах і шафах серйозний упор робиться на дизайн.